Rajon & Diaspora
Mali i Zi refuzon Mini-Shengenin Ballkanik

Mali i Zi refuzon Mini-Shengenin Ballkanik

Mali i Zi nuk do t’i bashkohet projektit të “Mini-Schengen”-it të propozuar nga Presidenti i Serbisë Vuçiç, Kryeministri i Shqipërisë Rama dhe Kryeministri i Maqedonisë...

1 53 54 55 56 57 116