Kosova
Zbardhet axhenda e Ramës në Kosovë

Zbardhet axhenda e Ramës në Kosovë

Kryeministri Edi Rama ka nisur të hënën një vizitë dy-ditore në Kosovë. Ai do të takohet me presidentin Thaçi, kryeministrin Hoti, por dhe me kreu...

Rama sqaron vizitën e tij në Prishtinë

Rama sqaron vizitën e tij në Prishtinë

Kryeministri Edi Rama njoftoi se do të vizitojë Prishtinën për të mësuar më shumë rreth akuzave të ngritura nga Prokuroria Speciale ndaj Presidentit të Kosovës...

Kryeministri Rama viziton Kosovën

Kryeministri Rama viziton Kosovën

Kryeministri Rama do të vizitojë të hënën Kosovën për të takuar liderët e vendit. Vizita e Ramës vjen në një moment delikat për vendin, pasi...

1 2 3 4 5 38