Kronika
"Rreziku" që i vjen Kryeministrit nga veza

"Rreziku" që i vjen Kryeministrit nga veza

Ditën e hënë, në orën 12:00 në Gjykatën Penale të Tiranës, gjyqtari Arben Micko do të shpallë vendimin për tetë studentët e akuzuar dhe gjykuar...

Tiranë, grabitet pika e këmbit valutor

Rikthehen sërish grabitjet në Tiranë. Një pikë e këmbit valuator është grabitur në orët e para të mëngjesit në rrugën “Lord Bajron”. Policia bën me...

Emiljano Shullazi kurohet në spitalin Amerikan

Emiljano Shullazi kurohet në spitalin Amerikan

Emiljano Shullazi, sot pak orë përpara fillimit të seancës të radhës, u dërgua në spitalin privat Amerikan për një vizitë mjekësore. Fotot më poshtë tregojnë...

1 21 22 23 24 25 27