Kronika
Policia italiane arreston Moisi Habilajn

Policia italiane arreston Moisi Habilajn

Guardia di Finanza e Katanias arrestoi sot  një bandë shqiptare të trafikut të drogës dhe armëve. Policia arrestoi katër italianë dhe tre shqiptarë, dhe katër...

1 26 27 28 29 30 35