Kryesore
Diplomaci penale

Diplomaci penale

Prej tre vjetësh jemi mësuar të dëgjojmë dy ambasadorët e klasit të parë, Donald Lu dhe Romana Vlahutin, në rolin e marrë me vullnet të...

Rama është i vetmi që ka frikë nga Basha

Rama është i vetmi që ka frikë nga Basha

E përditshmja Panorama publikoi dy ditë më parë lajmin, e siguruar nga burime konfidenciale të saj, se Njësia Operative e Policisë së Shtetit ndjek dhe...

Ramën e demaskon Griselda e Elvis Roshit

Ramën e demaskon Griselda e Elvis Roshit

Për të mbrojtur pushtetin e tij nga kritikat e opozitës dhe qytetarëve të tij, kryeministri Edi Rama ka përqafuar tezën se kritikat ndaj tij janë...

1 240 241 242 243 244 251