Exit Shkurt
Biden do të takohet me Macronin në tetor

Biden do të takohet me Macronin në tetor

Presidenti amerikan, Joe Biden dhe presidenti francez Emmanuel Macron do të takohen në Evropë në tetor. Lajmi u bë i ditur nga Shtëpia e Bardhë...

Basha: Berisha gënjen, nuk jam peng i Ramës

Basha: Berisha gënjen, nuk jam peng i Ramës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha përgënjeshtroi të mërkurën deklaratat e Sali Berishës se ishte peng i kryeminsitrit Rama. “Për tetë vite më radhë Rama më...

Komiteti Teknik zgjat me dy javë masat antiCovid

Komiteti Teknik zgjat me dy javë masat antiCovid

Komiteti Teknik i Ekspertëve, gjatë mbledhjes të së mërkurës, njoftoi zgjatje të masave aktuale kundër koronavirusit me dy javë të tjera. Aktalisht në vend zbatohet...

1234385