Kronika
Kapen mbi 2 kg eksploziv në Kukës

Kapen mbi 2 kg eksploziv në Kukës

Policia e Kukësit ka kapur 2 kilogramë e 400 gramë eksploziv, ka arrestuar 1 person dhe ka shpallur një tjetër në kërkim, të martën. Operacioni...

123255

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>