Kronika
Humb jetën konstitucionalisti Kristaq Traja

Humb jetën konstitucionalisti Kristaq Traja

Kreu i grupit të Reformës në Drejtësi dhe ish-gjyqtari i Strasburgut, Kristaq Traja u nda të mërkurën nga jeta, në moshën 66-vjeçare. Traja vuante prej...

1234255

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>