Kronika
Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Policia e Krujës ka se kuestruar 12 kilogramë kanabis dhe arrestoi një 59 vjeçar, të martën (29 shtator). Sipas njoftimit të policisë, droga u gjend...

Ndahet nga jeta shkrimtarja Shpresa Vreto

Ndahet nga jeta shkrimtarja Shpresa Vreto

Shkrimtarja dhe skenaristja Shpresa Vreto ka ndërruar jetë, të hënën, në moshën 76 vjeçare. Shpresa Vreto njihet si autore e disa librave për fëmijë dhe...

1 2 3 4 115