Mjedis & Shoqëri
PD: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me PS

PD: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me PS

Partia Demokratike është shprehur, përmes një mesazhi të prerë në rrjetet sociale, se nuk do të ketë bashkëqeverisje mes PD dhe PS pas zgjedhjeve të...

dje, 15:22
1 2 3 182