Pikëpamje

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

1- Surpriza e Kushtetueses Vendimi i Gjykatës Kushtetuese javën e shkuar mbi kompetencat e Kryeministrit e të Presidentit në emërimin e shkarkimin e ministrave ishte...

Zero roaming me Ballkanin në Europë 

Zero roaming me Ballkanin në Europë 

Në samitin e Ballkanit Perëndimor, që u mbajt javën e shkuar në Tiranë një njoftim dallonte nga të tjerët pasi nuk ishte i natyrës së...

Njollat e errëta të “Rally Albania”

Njollat e errëta të “Rally Albania”

“Rrally Albania 2021”, maratona e makinave me shpejtesi te larte qe garojne neper terrene te veshtira, që sipas organizatorëve, por dhe më gjerë, po zhvillohet...

Si të gatuajmë tartë me dardhë?

Si të gatuajmë tartë me dardhë?

JaMystic nuk iu ndahet ëmbëlsirave. Kjo recetë është e parezistueshme. Në familjen tonë nuk arrin të ndahet nëpër pjata, por konsumohet në çast. Tartë me...

123456177

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>