Politikë
Anti-klientelizmi klientelist i Bashës

Anti-klientelizmi klientelist i Bashës

Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha, ka sulmuar ashpër Kryeministrin Rama për klientelizëm të hapur në favor të një grupi biznesmenësh dhe politikanësh të afërt me...

PD:  Tjetër kontratë klienteliste e qeverisë

PD:  Tjetër kontratë klienteliste e qeverisë

“Ministria e Shëndetësisë jep 125 milionë lekë për të blerë autoambulancat tek kompania e 29 Juaguarëve” Partia Demokratike deklaroi se autoambulancat për spitalet dhe qëndrat...

11 8851 8861 8871 888

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>