Politikë
Rama akuza Bashës se nuk mban premtimet

Rama akuza Bashës se nuk mban premtimet

Kryeministri Edi Rama e akuzoi kryetarin e PD-së Lulzim Basha se nuk mban premtimet. "Luli konkuroi për kryetar bashkie dhe bëri shumë premtime. Tramvaj i...

4 orë më parë
Rama: Nder i madh që drejtoj këtë vend

Rama: Nder i madh që drejtoj këtë vend

Kryeministri Edi Rama dekalroi se është nderi i tij të jetë kryeministri i vendit. Gjatë fjalës së tij, Rama u shpreh: “Unë jam kokëfortë dhe...

4 orë më parë
1 2 3 4 1 577