Politikë

Aksion kundër informalitetit të taksive

Ministria e Transportit ka filluar një aksion kundër informalitetit të taksive. Ministri Haxhinasto deklaroi sot se vetëm në muajin nëntor janë evidentuar në Tiranë 20...

Ministri Manjani për femrat politikane

Ministri Manjani për femrat politikane

Ministri i ri i Drejtësisë Ylli Manjani përveç se jurist e politikan i suksesshëm, duket se është edhe “njohës” i mirë i feminilitetit dhe estetikës...

Jep dorëheqjen Ministri i Drejtësisë Nasip Naço

Jep dorëheqjen Ministri i Drejtësisë Nasip Naço

Ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka dhënë dorëheqjen sot paradite. Lajmi është konfirmuar nga Zyra për Mediat në Kryeministri.  Zyrtarisht thuhet se dorëheqja e tij është për...

1 974 975 976 977 978 980