Të gjitha lajmet

Kapen 10 kilogramë heroinë në Elbasan

Kapen 10 kilogramë heroinë në Elbasan

Policia ka sekuestruar 10 kilogramë heroine në Elbasan. Ngarkesa ishte planifikuar të dërgohej në Greqi përmes një kamioni. Deri më tani janë arrestuar 5 persona,...

5 min më parë
Arrestohen 5 persona gjatë 12 orëve

Arrestohen 5 persona gjatë 12 orëve

Policia arrestoi të enjten 5 persona. Sipas njoftimit të saj, personat e arrestuar janë: A. Z., 31 vjeç, për shitje të lëndëve narkotike dhe organizim...

28 min më parë
1 2 3 1 854