Celibashi thirrje komisionerëve për vijimin e qetë të punës

Nga Exit News
Celibashi thirrje komisionerëve për vijimin e qetë të punës

Komisioneri Shtetëror, Ilirjan Celibashi i bëri thirrje komisionerëve të vijojnë punën të qetë dhe larg tensioneve politike.

Përmes një postimi në Tëitter, Celibashi shkruan:

“Atmosfera e punës së komisionerëve duhet të jetë e qetë dhe e pandikuar nga faktorë të jashtëm politikë. Ti lemë të qetë të bëjnë punë e tyre. Trajtimi i problematikave teknike në bashkëpunim me të gjitha palët politike dhe me KQZ, mënyra më e mirë për zgjidhjen e problemit”

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>