Digjet një lokal pas Kullës së Sahatit

Digjet një lokal pas Kullës së Sahatit

Një lokali pas Kullës së Sahatit i ka rënë zjarri. Në foton më poshtë shihet se si flakët kanë mbuluar qendrën e Tiranës. Ndërsa zjarrëfikësit kanë mbërritur me vonesë për shkak të bllokimit të Sheshit Skenderbej dhe rëndimit të trafikut.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>