Dita e dytë, Thaçi pyetet për gjashtë orë në Hagë

Nga Exit News
Dita e dytë, Thaçi pyetet për gjashtë orë në Hagë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u mor në pyetje për gjashtë orë nga prokurorët në Gjykatën e Hagës të martën.

Kjo është dita e dytë rradhazi që presidenti kosovar intervistohet dhe do të vijojë edhe të nesërmen, në 15 korrik në orën 13:00.

Përmbajtja e diskutimit nuk është bërë publike dhe Presidenti nuk u shpreh për mediat.

Në 13 korrik ishte dita e parë e pyetjeve për presidentin Thaçi.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme