Dorëhiqet nënkryetari i Bashkisë së Durrësit

Nga Exit News
Dorëhiqet nënkryetari i Bashkisë së Durrësit

Nënkryetari i Bashkisë së Durrësit Florian Tahiri ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Lajmi u dha nga media.

Tahiri do të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputet të koalicionin opozitar në Durrës, si anëtar i PDIU-së.

Ai u bë nënkryetar i Bashkisë pas marrëveshjes së 2016-ës mes PDIU-së dhe PS-së.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>