Drejtori i spitalit në Elbasan përgënjeshtron PD-në: Nuk ka staf të infektuar

Nga Exit News
Drejtori i spitalit në Elbasan përgënjeshtron PD-në: Nuk ka staf të infektuar

Drejtori i Njësisë së Kujdesit Shëndetësor në Elbasan, Xhevahir Budani ka përgënjeshtruar deklaratën e ish-deputetit demokrat, Luçiano Boçi për infektimet në stafin e mjekëve dhe infermierëve në Elbasan.

Budani e quajti deklaratën e Boçit të gënjeshtërt. Ai njoftoi se nuk ka asnjë punonjës të Njësisë vendore të Kujdesit Shëndetësor në Elbasan që është infektuar me koronavirus derimë tani.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>