Duka: Rama, CEO i 4-5 oligarkëve

Duka: Rama, CEO i 4-5 oligarkëve

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka publikuar një reagim ndaj kryeministrit Rama në rrjetin Facebook.

Duka tha se Rama ka vetëm llafe dhe se arritja e vetme e tij është renditja e Shqipërisë pas Sirisë për numrin e azilkërkuesve në BE.

Reagimin ai e ka shoqëruar me ballinën e një raporti të botuar nga revista Monitor mbi renditjen e vendeve të para prej nga vijnë azilkërkuesit në Evropë.

Të tjerat janë llafe, batuta të lodhura te atij që sot nuk është kryeministër, por C.E.O. i katër-pesë oligarkeve,” ka shtuar Duka.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme