Dy familje grinden për pronësinë, tre të plagosur

Nga Exit News
Dy familje grinden për pronësinë, tre të plagosur

Në Ksamil, tre persona u plagosën, njëri prej tyre është në gjendje të rëndë dhe dy të tjerë u arrestuan. Ngjarja ndodhi si pasojë e një konflikti pronësie mes dy familjeve.

Familjet gjatë debatit kanë përdorur thika dhe mjete të forta, njofton Policia.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme