Dy të infektuar me Covid-19 në Pogradec, njëri infermier

Nga Exit News
Dy të infektuar me Covid-19 në Pogradec, njëri infermier

Dy pacientë me Covid-19 janë zbuluar në Pogradec, në 24 orët e fundit.

Një prej tyre është një infermier në spital dhe një kontakt me personat që më parë kanë qenë të prekur.

Dyshohet se infermieri është infektuar në Tiranë, gjatë një vizite ditët e fundit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme