Dy të plagosur dhe një i vrarë në Kurbin

Nga Exit News
Dy të plagosur dhe një i vrarë në Kurbin

Dy persona u plagosën dhe një tjetër vdiq mbrëmjen e 30 maj në një hotel në Kurbin. Një person i paidentifikuar qëlloi me armë drejt dy personave, Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.  Ky i fundit vdiq sot në spital. Nga atentati u plagos edhe nëj djalë 21 vjeçar.

Policia po punon për identifikimin e personit që qëlloi.

 

 

4 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme