Edi Rama mohon ndërtimin e kullave tek Teatri Kombëtar

Edi Rama mohon ndërtimin e kullave tek Teatri Kombëtar

Kryeministri Rama tha në emisionin “Real Sotry” se në truallin e Teatrit Kombëtar nuk do të ndërtohen kulla.

“Brenda, jashtë, prapa dhe në gjithë perimetrin nuk ka kulla.” – tha Rama.

Përgjigjja vjen pasi biznesmeni Fusha njoftoi se do të vijojë me ndërtimin në pronën e tij.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme