Etilda Gjonaj kryesuese e listës së Tiranës për PS

Nga Exit News
Etilda Gjonaj kryesuese e listës së Tiranës për PS

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj do të jetë në krye të listës së PS në qarkun e Tiranës në zgjedhjet e 25 prillit.

Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama gjatë prezantimit të programit ‘Drejtësia që duam’. Gjithashtu Rama njoftoi se në Tiranë do të jetë kandidat prefekti Toni Gogu.

Më herët, Rama njoftoi largimin nga politika të nënkryetares së Kuvendit dhe deputetes Vasilika Hysi.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>