FAKSIMILE: Teksti i marrëveshjes për identifikimin e votuesve dhe komisionet zgjedhore

Nga Exit News

Marreveshja Keshilli Politik fq

Marreveshja Keshilli Politik fqMarreveshja Keshilli Politik 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>