Fluturimet direkte Tiranë-Dubai nisin në fund të marsit

Nga Exit News
Fluturimet direkte Tiranë-Dubai nisin në fund të marsit

Air FlyDubai njoftoi të mërkurën se do të nisë fluturimet direkte nga Tirana në Dubai, që nga 28 Marsi.

Fluturimet do të jenë dy herë në javë, të enjten dhe të shtunën.

Këto do të jenë fluturimet e para direkte drejt Emirateve të Bashkuara nga Shqipëria.

FlyDubai operon gjithashtu në Rumani, Serbi, Bullgari dhe Bosnje Hercegovinë

Kompania zotërohet nga qeveria e Dubait dhe konsiderohet si linjë ekonomike.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>