FOTO: Dhuna policore ndaj qytetarëve në protestë kundër prishjes së Teatrit Kombëtar

Nga Exit News

Protesta e sotme kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, nuk ka kaluar pa përplasje mes qytetarëve dhe policisë. Më poshtë ju sjellim disa foto.

(Foto Reuters)
(Foto Reuters)
(Foto Reuters)
(Foto Reuters)
 (Foto Reuters)
(Foto Reuters)

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>