Gjashtë të infektuar me koronavirus të intubuar, mes tyre të rinj

Nga Exit News
Gjashtë të infektuar me koronavirus të intubuar, mes tyre të rinj

Gjashtë qytetarë të infektuar me koronavirus janë në gjendje kritike për jetën.

Pacientët janë të intubuar dhe mes tyre ka edhe të rinj.

Njoftimin e bëri ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastilriu në një shënim në Facebook për t’i bërë thirrje qytetarëve të respektojnë rregullat dhe të jenë të kujdesshëm ndaj koronavirusit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme