Gjendet i pajetë brenda kamionit një 45-vjeçar në Doganën e Vorës

Gjendet i pajetë brenda kamionit një 45-vjeçar në Doganën e Vorës

Një qytetar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës.

Viktima 45-vjeçare ishte shoferi i kamjonit. Ai është gjetur rreth orës 18:20 brenda mjetit.

Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një ataku kardiak.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme