Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshohet për vetëvrasje

Nga Exit News
Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshohet për vetëvrasje

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e së dielës në rrugën “Vullnetari” në Elbasan.

Viktima është 69-vjeç dhe jetonte i vetëm sipas policisë.

Dyshohet se viktima ka kryer vetëvrasje duke prerë damarët dhe më pas është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme