Gjendet trupi i një siriani në portin e Durrësit

Nga Exit News
Gjendet trupi i një siriani në portin e Durrësit

Trupi i pajetë i një siriani është gjetur të premten në portin e Durrësit.

Dyshimet e para janë se ai mund të ketë qenë një emigrant që ka tentuar të hypë në ndonjë target dhe nuk ia ka dalë.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme