Gjykata e Apelit lë në burg Spiro Kserën

Gjykata e Apelit la në fuqi masën “arrest me burg” për ish ministrin Spiro Ksera.

Zoti Ksera dhe vartësi i tij, Zoti Artevis Mane u dënuan me burg, nga Gjykata e Tiranës para pak javësh.

Ato akuzohen nga Prokuroria e Tiranës për korrupsion dhe shpërdorim të  detyrës.

 

 

Lajme te ngjashme