Gjykata lë në burg 39-vjeçarin që abuzoi me të miturën

Nga Exit News
Gjykata lë në burg 39-vjeçarin që abuzoi me të miturën

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për njerkun 39-vjeçar, i cili dyshohet se ka abuzuar me vajzën 14 vjeçare.

Vendimi u mor pas ekspertizës mjeko-ligjore të vajzës.

Dy ditë më parë, mamaja e vajzës dhe gruaja e 39-vjeçarit e denoncoi në polici pas rrëfimit të vajzës për abuzim.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>