Gjykata lë në burg Arben Memën, tentoi të shtypte qytetarë në Sheshin Skënderbej

Nga Exit News
Gjykata lë në burg Arben Memën, tentoi të shtypte qytetarë në Sheshin Skënderbej

Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Arben Mema, I cili tentoi të shtypte qytetarët në Sheshin Skënderbej.

Mema përpoq të shtypë me makinë qytetarët e ndodhur në Sheshin ‘Skenderbej’, pranë çadrave të vaksinimit. Ai me makinën e tij, Citroen me targa të Vlorës, theu barrierat dhe hyri në Sheshin ‘Skenderbej’, tek qendrat e vaksinimit.

Ai u ndalua nga disa qytetarë. “Ndërhyra se mendova që ishte terrorist”, u shpreh njëri prej qytetarëve që ndaloi agresorin.

 

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>