Gjykata lë në burg një tjetër protestues

Nga Exit News
Gjykata lë në burg një tjetër protestues

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë për 35 protestues të arrestuar gjatë protestave për vrasjen e Klodian Rashës.

10 protestues janë lënë në arrest shtëpie, 24 me detyrim paraqitje dhe vetëm një është lënë në burg për 15 ditë sipas A2 CNN.

Më herët, gjykata caktoi masat për 24 prostestues të tjerë, prej të cilëve 10 u lanë në “arrest me burg”.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>