Gjykata lë në burg tre të arrestuarit për sulmin me armë në Elbasan

Nga Exit News
Gjykata lë në burg tre të arrestuarit për sulmin me armë në Elbasan

Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Ervis Çaushollin, i cili njihet ndryshe me pseudonimin ‘Korçari’ dhe për dy të arrestuarit e tjerë për sulmin me armë në Elbasan.

Më 25 nëntor, policia arrestoi dy persona të dyshuar për sulmin me armë të ndodhur në Elbasan.

Të arrestuarit ishin F. F., 21 vjeç dhe E. C., 21 vjeç.

 

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme