Grabitet shtëpia e kreut të SPAK në Gjirin e Lalzit

Nga Exit News
Grabitet shtëpia e kreut të SPAK në Gjirin e Lalzit

Shtëpia e kreut të Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar, SPAK Arben Kraja, në Gjirin e Lalzit, të dielën, sipas Albanian Post.

Burime të sigurta pranë Albanian Post shprehen se policia po heton për gjetjen e tyre.

Nuk dihet ndërkaq nëse shtëpia e Krajës është bastisur qëllimisht apo ka qenë thjesht rastësi.

Policia e Durrësit gjithsesi, ende nuk e ka konfirmuar ngjarjen.

Një prej pronarëve të shtëpive, grabitësit i kanë vjedhur kuletën teksa ka qenë në gjumë. Ndërsa kartat e identitetit janë hedhur në oborrin e shtëpisë dhe vetëm paratë janë marrë me vete.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>