Halit Valteri: 11 deputetët e dalë nga lista e PD kanë ende kontakt me bazën. Në shtator me parti të re

Nga Exit News
Halit Valteri: 11 deputetët e dalë nga lista e PD kanë ende kontakt me bazën. Në shtator me parti të re

Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri ka treguar se është në kontakt me bazën e Partisë Demokratike – nga lista e së cilës mori mandatin – dhe se po punon për ngritjen e partisë së re me të cilën grupi parlamentar ‘Demokrat’ do të marrë pjesë në zgjedhje.

“11 deputetët e grupit parlamentar demokrat, kanë qenë funksionarë në PD, të ardhur nga baza e PD. Kanë kontakte me bazën dhe votuesit. Kanë kontaktuar me ish- kryetarët e PD. Punojnë çdo ditë me strukturat. ‘’- tha Valteri në Real Story.

1 koment

  1. arseni 3 Korrik, 2020 në 8:58 am

    Ky duket si pederast. Le ta quaje veten te PD . Po jo parti te beje ky , por cfare do tjeter ky nuk merr as votat e familjes se vet. Keta jane falangra te Rames dhe do marri vetem votat e Ps -se dhe asgje me teper. Ky let e ta marri ato qindra mijera euro qe u jep Rama per tu bere basjhkepuntore te tij. Do i vije dita edhe ketij perederast.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme