Humb jetën në aksident drejtori i Pyjores në Pukë, plagosen dy inspektorë

Nga Exit News
Humb jetën në aksident drejtori i Pyjores në Pukë, plagosen dy inspektorë

Drejtori i Drejtorisë Pyjore në Pukë ka humbur jetën dhe dy inspektorë janë plagosur, në një aksident me makinë pasditen e së mërkurës, në fshatin Bugjon të Pukës.

Personi që ka humbur jetën është Mark Ndou, ndërsa dy inspektorët e lënduar janë Llesh Gjoka dhe Artan Bala.

Dy të lënduarit janë shoqëruar me helicopter mjekësor në spitalin e Traumës në Tiranë

Në makinë kanë qenë duke udhëtuar pesë persona, dy prej të cilëve kanë shpëtuar pa dëmtime. Ata po udhëtonin për punë drejt Iballës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme