Humb jetën nga Covid-19 drejtori i Bashkisë Tiranë Feti Fanaj

Nga Exit News
Humb jetën nga Covid-19 drejtori i Bashkisë Tiranë Feti Fanaj

Feti Fanaj, drejtor në Bashkinë e Tiranës, ka humbur jetën të hënën, pasi ishte infektuar me Covid-19.

Fanaj, 39-vjeç, po kurohej në Turqi, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Pak javë më parë, ai humbi dhe të atin, nga po i njëjti virus.

Feti Fanaj ishte drejtori i Përgjithshëm të Objekteve Publike në Bashkinë e Tiranës, ndër më herët ai ka qenë dhe truproja e ish-kryeministrit Fatos Nano.

Kryebashkiaku Veliaj shprehu ngushëllimet për familjet Fanaj.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme