Humb jetën një person në Tiranë si pasojë e një aksidenti

Nga Exit News
Humb jetën një person në Tiranë si pasojë e një aksidenti

Një 27 vjeçar humbi jetën të martën në Tiranë si pasojë e një aksidenti.

Ç është përplasur nga një makinë, teksa ka qenë duke lëvizur me një motor. Ai është dërguar në spital ku dhe ka nderuar jetë, njofton Policia.

Shoferi i makinës P.L është dërguar në komisariatin nr 4.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:15 në rrugën Bardhyl.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>