Infektohen me Covid-19 dy drejtorët e burgut të Bradasheshit

Nga Exit News
Infektohen me Covid-19 dy drejtorët e burgut të Bradasheshit

Katër pacientë të rinj me Covid-19 janë zbuluar në Elbasan në 24 orët e fundit.

Mes të infektuarve janë dhe shefi i policisë së burgut të Bradasheshit dhe shefi i regjimit të jashtëm të burgut.

Instituti i Shëndetit Publik po vijon me testimet e punonjësve të tjerë të burgut.

Ditët e fundit në Elbasan është rritur numri i të infektuarve ditorë dhe aktualisht ka 66 të infektuar ende aktivë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme