Infektohet me Covid-19 një komisioner i KPK

Nga Exit News
Infektohet me Covid-19 një komisioner i KPK

Një komisioner pranë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit është infektuar me koronavirus.

Sipas Balkanweb, 11 komisionerët e tjerë kanë kryer testimin për Covid-19.

Nuk dihet ende kush është komisioneri i infektuar dhe gjithashtu nëse do të vijojë punë në Komision.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme