Jozefina Topalli krijon lëvizje politike

Nga Exit News
Jozefina Topalli krijon lëvizje politike

Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka krijuar një lëvizje politike, për të garuar në zgjedhjet e 25 prillit.

Ajo quhet Lëvizja për Ndryshim.

Prezantimi i saj do të bëhet me  28 tetor në ambjentet e Hotel International Tirana.

Ende nuk dihet kush janë themeluesit e tjerë të kësaj lëvizjeje.

Më herët, parti krijoi dhe deputeti Myslym Murrizi. Ndërsa ish-deputetja e PD-së Hajdari krijoi një lëvizje politike ‘Nisma’.

WhatsApp Image at

7 komente

 1. TUALETI 24 Tetor, 2020 në 12:10 pm

  Perça e sundo, thoshin paraardhesit e Erdoğan. Patozi, Rudina, Murrizi, Jozefina, jane thjesht letra higjenike te Rames, ku me i shemtuari, me i neveritshmi, ishte Patozi me suiten e tij, qe luajti rolin e manikinit te opozites, ne zgjedhjet lokale .

 2. R.osmani 24 Tetor, 2020 në 12:36 pm

  Shume keq!ne kurriz te demokrateve u pasurove dhe perseri i sherben Edi Rames “bravo”Jozefin !zoti i shikon te gjitha.

 3. Fadil 24 Tetor, 2020 në 6:08 pm

  Bravo jozefina kush e ka inadin demokrtateve i rroshin topat edhe m se e ky Palliaco si ashte ne pushtet do marrin fund

 4. Tea 24 Tetor, 2020 në 9:07 pm

  Erdhi dita qe te tregoje fytyren e vertete, e cila nuk rri dot pa pushtet dhe perfitime, turp i madh sa poshte ka rene, grua egoiste. Shqiperia ka plot politikane te reja pa mbeturinat e shoqerise diktatoriale ku eshte lindur e rritur kjo zonje qe do t’a bejne Shqiperine. Respect dhe mirenjohje per te gjithe ate armate njerezish te zgjuar, te mencur dhe te urte qe jane ne Shqiperi, dhe punojne dita dites per te treguar fytyren
  e vertete te kesaj klase politike te korruptuar deri ne qelize, edhe pse ne nje presion te jashtezakonshem.

 5. Studenti 25 Tetor, 2020 në 10:51 am

  Injorancat

 6. Simo 26 Tetor, 2020 në 8:41 am

  E kane thene latinet shume me heret: divide et impera

 7. Etleva 28 Tetor, 2020 në 8:14 pm

  Suksese Partise se re ” LEVIZJE PER NDRYSHIM ” Kam deshire te regjistrohem me pane Partise tuaj .Nuk i di hapat qe duhet te ndjek per regjistrim,ju lutem me ndihmoni ,duke me udhezuar .Faleminderit !

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme