Kadri Veseli në gjendje të mirë shëndetësore, pasi u ifektua me Covid-19

Nga Exit News
Kadri Veseli në gjendje të mirë shëndetësore, pasi u ifektua me Covid-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka njoftuar se është në gjendje të mirë shëndetësore, pavarësisht infektimit me koronavirus.

Njoftimin Veseli e bëri përmes një shënimi në rrjetin social Facebook, ku i bëri thirrje qytetarëve të respektojnë rregullat e mbrojtjes dhe distancimit social.

Veseli do të qëndrojë në vetëizolim deri në shërim të plotë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>