Këshilli Politik mund te mbyllë të martën ndryshimet e Kodit Zgjedhor

Nga Exit News
Këshilli Politik mund te mbyllë të martën ndryshimet e Kodit Zgjedhor

Këshillin Politik mund të mbyllë nesër draftin me ndryshimet për Kodin e ri Zgjedhore.

“Nesër do të diskutojmë pjesën e KQZ dhe disa elementë të tjerë. Nesër PD dhe të gjitha forcat besoj është në interes edhe të tyre që të mbyllim totalisht draftin”, tha Damian Gjiknuri, përfaqësuesi i PS-së në Këshillin Politik.

Më shumë për draftin e ekspertëve mund të lexoni këtu.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>