Kolegji Zgjedhor shqyrton kërkesën e PD-së për Beratin

Nga Exit News
Kolegji Zgjedhor shqyrton kërkesën e PD-së për Beratin

Kolegji Zgjedhor do të shqyrtojë sot, 4 qershor ankimimin e Partisë Demokratike dhe LSI për qarkun e Beratit.

Më parë Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar kërkesën e opozitës për rezulttain e zgjedhjeve në qarkun e Gjirokastrës dhe Vlorës.

Ndërsa, Komisioni i Ankesave dhe Sanksionev, KAS ka rrëzuar të 9 kërkesat e PD-së për shpalljen e pavlefshmërisë së zgjedhjeve.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>