Komentatori sportiv Kosta Grillo humb jetën nga Covid-19

Nga Exit News
Komentatori sportiv Kosta Grillo humb jetën nga Covid-19

Komentatori sportive Kosta Grillo, 59 vjeç humbi jetën nga koronavirusi, në Turqi, të martën. Ai ishte prej muajit gusht i shtruar në një spital në Turqi.

Presidenti Meta, kryeministri Rama dhe kryetari i opozitës Basha kanë shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe komentatorit sportiv Kosta Grillo.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>