Koronavirus: 4 raste të reja në Sarandë

Nga Exit News
Koronavirus: 4 raste të reja në Sarandë

4 raste të reja me koronavirusi u identifikuan ditën e shtunë, në Sarandë. Rastet janë kontaket të rastit të konfirmuar ditën e enjte. Ata janë prindërit dhe dy shokët e rastit të konfirmuar.

Rasti i konfirmuar të enjten është një punonjës i Klubit të sportit Butrint. Numri i të infektuarve në Sarandë shkon në 7 persona.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>